STR-01208 - ORKIDE HL750 GOLDEN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | zlatá |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU5,3 |
| Napätie | 12 V |
| výkon | max 50 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
