STR-00007 PLUSO LED 18+1W NW - PLUSO LED 18+1W NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W + 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 43 mm |
| Svetelný tok | 1710 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 407 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
