GL-40220146 - Run L
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Stolová lampička a stojacia lampa Run L majú základňu vyrobenú z kovu v imitácii dreva a tienidlo je vyrobené z krištáľu v dymovej farbe. Krištáľ K5. Svietidlá sa dodávajú bez žiaroviek. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna / dymová / hnedá |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 21 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
122,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 152,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
