GL-80040146 - Run 2
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Stropné svietidlá Run 2 majú základňu vyrobenú z kovu v imitácii dreva a tienidlo je vyrobené z krištáľu v dymovej farbe. Krištáľ K5. Svietidlá sa dodávajú bez žiaroviek. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna / dymová / hnedá |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
21,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 26,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
