GL-30220146 - Run
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Závesné svietidlá Run majú základňu vyrobenú z kovu v imitácii dreva, textilný čierny kábel a tienidlo je vyrobené z krištáľu v dymovej farbe. Krištáľ K5. Svietidlá so závitom E27 sa dodávajú bez žiaroviek. |
|
| Farba | čierna / dymová |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 135 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
38,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
