Mil-401620 - LED reflektor 30W 2000lm 4000K Black Premium PIR
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,49 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,65 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| Hloubka balení (cm) | 13.4 |
| Hloubka (mm) | 163 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 18.4 |
| VÝŠKA (mm) | 180 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 190 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2000lm |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| POWER | 30W LED |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 50000h |
| HMOTNOST BALENÍ | 6 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 8 |
| CRI [RA] | 80 |
| MATERIÁL | ABS+PC |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP54 |
| LAMP FAMILY | SVĚTLA |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
25,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
