GL-64135TC - Katrina G+CH
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Moderné krištáľové svietidlá vyrobené z kovu a krištáľov K9. Svietidlo so závitom G9 sa dodáva vrátane LED žiaroviek, ktoré svietia príjemnou teplou bielou farbou. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | chróm-lesklý / číra / dymová |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | G9 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 8x3,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 650 mm |
| Hĺbka | 22 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Svetelný tok | 8x350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
134,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
