Tri-3751051-07 excl.5xE14 - Stamina
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | nikel |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 140 mm |
| Šírka | 1020 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Nastaviteľná výška | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 65 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
126,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 183,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 183,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
