Stamina - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matný nikel |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Nastaviteľná výška | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-3751051-07 excl.5xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 140 mm |
| Šírka | 1020 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 65 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
126,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 183,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 183,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-3751031-07 excl.3xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 140 mm |
| Šírka | 660 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 325 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
86,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-3751041-07 excl.4xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 140 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 264 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
103,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 149,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 149,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
