Idd-ID-2750-25M - Neon frez 6 mm silikonowa osłona dotaśmy LED czerwona
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| barva | Červená |
| Rozměry | 8x10 mm |
| Šířka frézování | 6 mm |
| Délka role | 25m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE |
| Řezná kapacita | kdekoli po jeho délce |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 33 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
64,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
