Idd-ID-2267 - Taśma LED COB 480 6000K 12V 4,9W/m IP20
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 5W/m |
| BARVA SVĚTLA | studená bílá 6000K |
| Světelný tok | 570 lm/m |
| Index podání barev | Ra>90 |
| Počet diod | 480LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | COB |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 8 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 30 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 25 mm |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 391 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
