Idd-ID-6843 - Zasilacz wewnętrzny 200W 48V do szyn Magnetic czarny
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Doporučuje se zatěžovací výkon 80 % maximálního výstupního výkonu. | |
| Síťové napětí AC | AC230V +/-15% |
| Frekvence střídavé sítě | 50-60Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 48V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 200W |
| Výstupní proud max. | 4,2A |
| Způsob připojení | zapuštěné do kolejnice |
| Vnější rozměry | 278 x 22 x 44 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| IP krytie | 20 |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 283 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
40,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
