Idd-ID-2009 - Taśma LED 120 SMD 2835 IP65 - ciepła 9,6W/m
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 9,6 W/m |
| BARVA SVĚTLA | teplá bílá 3000K (WW) |
| Světelný tok | 720 lm/m |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Počet diod | 120LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP63 v gelu |
| Typ světelného zdroje | SMD2835 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 8 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 25 000h |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 25 mm |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 27 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
