Mil-389719 - Svítidlo Mica Track Black + Gold 1xGU10
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,25 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,29 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 130 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 14,5 kg |
| POWER | 1XGU10 / MAX. 10W |
| VÝŠKA (mm) | 202 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| Hloubka balení (cm) | 6.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 60 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MICA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
8 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
