Mil-389566 - Slingshot Track Black 1 okruh v2.0
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,051 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,05 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 10-1010 mm |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 30 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,5 kg |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
2,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
