Mil-389518 - Vodicí stopa 1m černá 1-Way v2.0
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,371 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,37 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 100 |
| ŠÍŘKA (mm) | 1000 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 3.5 |
| Hloubka (mm) | 35 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,1 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
5,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
