Mil-389515 - Sada kolejnic Volf Gold 4xGU10 1,5 m
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,93 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,05 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10 |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,1 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12 |
| VÝŠKA (mm) | 145 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| POWER | 4xGU10 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 58 mm |
| Hloubka (mm) | 58 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 75 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 76 |
| MATERIÁL | Hliník |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | VOLF |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
38,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
