Mil-389275 - Spínač kolejového osvětlení bílý 3okruhový Typ: LD
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| VÝŠKA (mm) | 33 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,3 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 98 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
7,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
