Mil-389260 - Spínač kolejového osvětlení černý 3okruhový Typ: přímý
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,14 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 165 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 17 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| Hloubka balení (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| VÝŠKA (mm) | 33 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,3 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
7,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
