Mil-389257 - Světelná stopa Bílý 3okruhový napájecí zdroj
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,053 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,05 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| Hloubka balení (cm) | 23.5 |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| VÝŠKA (mm) | 33 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 37 |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,6 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 98 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
5,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
