Mil-389251 - Průvodce světelnou stopou bílý 3okruhový
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,25 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,28 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 13,1 kg |
| Délka (mm) | 1500 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 153 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 32 mm |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 9 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Sklad dodávateľ 12 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
29,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
