Mil-389182 - Přímý konektor MAGNETICKÁ DOPRAVA
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| ŠÍŘKA (mm) | 135 mm |
| Hloubka (mm) | 17 mm |
| VÝŠKA (mm) | 17 mm |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
5,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
