Mil-389176 - Zápustný rohový díl L MAGNETICKÝ DRŽÁK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,11 kg |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 74 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 77 mm |
| Hloubka (mm) | 77 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
11,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
