Mil-389173 - MAGNETICKÁ DOPRAVA 150 cm pod omítku
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| Hloubka (mm) | 75 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| MATERIÁL | kov |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
35,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
