Mil-389170 - Kolejnice pro povrchovou montáž MAGNETICKÁ Dráha 150cm
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| MATERIÁL | kov |
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
33,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
