Mil-389164 - MAGNETICKÁ STOPA 12W VEDLA
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,38 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,43 kg |
| POWER | 10W LED |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11.5 |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka (mm) | 23 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 235 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 3.5 |
| VOLTAGE | 48V |
| VÝŠKA (mm) | 88 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 900lm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodávateľ 62 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
29,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
