Mil-389158 - MAGNETICKÁ STOPA 14W VEDLA 4000K
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,22 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,2 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1250lm |
| POWER | 14W LED |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA (mm) | 22 mm |
| Hloubka (mm) | 25 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 292 mm |
| Hloubka balení (cm) | 3 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 34 |
| VOLTAGE | 48V |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 5 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - ML6625 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
13,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
