Tkl-11027 - TUNE BROWN S 1XGU10
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| TUNE Stropní svítidla TUNE jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční osvětlení s minimalistickým charakterem. Díky svému elegantnímu rýhovanému tvaru připomínajícímu štíhlou trubku slouží nejen jako zdroj světla, ale také jako stylový dekorativní prvek interiéru. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, k dispozici ve třech velikostech a v klasických barvách bílé a černé, nově je v nabídce i hnědá verze. Kolekce TUNE zahrnuje jak svítidla pro povrchovou montáž, tak bodová svítidla pro montáž na kolejnice, což umožňuje široké využití v různých typech prostor - od bytů a domů až po kanceláře nebo komerční interiéry. Díky univerzálnímu a decentnímu designu a charakteristickému drážkování najdou svítidla TUNE své dokonalé místo v moderních i klasických uspořádáních a spojují estetiku a funkčnost. | |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | GU10 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Barva rámu | Bronz |
| Barva stínidla | Hnědá |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Moderní |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 33 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Délka lampy | 55 mm |
| šířka lampy | 55 mm |
| výška lampy | 100 mm |
| Rozměry podhledu | Ø 55 mm |
| Další funkce | Nepoužije se |
| Další informace | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Délka krabice | 70 mm |
| Šířka krabice | 70 mm |
| Výška boxu | 105 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,1 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,120 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Hnědá |
Sklad dodávateľ 64 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
9,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
