Tkl-18163 - SPARK BLACK CCT 10W
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SPARK SPARK je elegantní kolekce moderních stropních svítidel, která kombinuje minimalistický design s maximální funkčností. Díky použití moderních LED modulů nabízejí svítidla vysokou svítivost, energetickou účinnost a dlouhou životnost. Pohyblivá hlavice umožňuje přesné nastavení úhlu svícení, díky čemuž je SPARK ideální pro komerční i soukromé prostory, jako jsou kanceláře, galerie, hotely nebo moderní domácí interiéry. Jednoduchý, ale výrazný tvar a matně černá povrchová úprava dodávají svítidlům nadčasový charakter a dokonale se hodí k modernímu designu interiérů. Nastavitelný úhel svícení umožňuje osvětlení plně přizpůsobit individuálním potřebám uživatele. | |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | LED |
| BARVA SVĚTLA | Teplý|Neutrální|Studený |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | BLACK |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | G |
| Styl lampy | Moderní |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo LED |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | Ano |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | 3000/4000/6000 K |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| Další funkce | Možnost změny úhlu osvětlení|Regulace barvy světla |
| CRI | >80 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| Vypínač napájení | NE |
| Materiál rámu | Hliník|Plast |
| DIMMABLE | NE |
| Faktor RA | 80 |
| Světelný tok lm | 639lm |
| Délka lampy | 70 mm |
| šířka lampy | 70 mm |
| výška lampy | 95 mm |
| Délka krabice | 75 mm |
| Šířka krabice | 75 mm |
| Výška boxu | 120 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,294 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,314 kg |
| Životnost LED | 30000 h |
| Přední barva | BLACK |
Sklad dodávateľ 226 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
26,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
