Tkl-18016 - ŻARÓWKA E27 MILKY 14 W 4000 K DIMMABLE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Žárovky V naší nabídce najdete široký výběr žárovek, které splní všechny vaše požadavky. Nabízíme žárovky pro závity E27, GU10 (černé i bílé), G9, AR111 a GX53. Naše žárovky mají buď čirý, nebo matný povrch pro optimální osvětlení v každé místnosti. K dispozici jsou žárovky s teplou i studenou barvou světla, takže atmosféru ve vaší domácnosti můžete přizpůsobit svým preferencím. Kromě toho nabízíme žárovky určené do girland a mléčné žárovky pro tlumenější a jemnější osvětlení. Díky našim výrobkům získá váš domov více než jen dokonalé osvětlení. | |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Maximální výkon LED | max. 14W LED |
| Teplota K | 4000K |
| Světelný tok lm | 1900 lm |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| CRI | >80 |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| Délka lampy | 95 mm |
| šířka lampy | 95 mm |
| výška lampy | 135 mm |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Délka krabice | 96 mm |
| Šířka krabice | 96 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,01 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,019 kg |
| Životnost LED | 15000 h |
Sklad dodávateľ 2664 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
10,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
