Tkl-5420 - ISEO WHITE LAMPA PODŁOGOWA 1
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | E27 |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Styl lampy | Scandic-eco|Skandinávie |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Materiál rámu | Drát|Barvená ocel |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | Ano |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Délka lampy | 0 mm |
| šířka lampy | 0 mm |
| výška lampy | 0 mm |
| Délka krabice | 150 mm |
| Šířka krabice | 150 mm |
| Výška boxu | 1300 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 2,1 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 3,410 kg |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
88,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
