Rab-2070 - RABALUX E14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Stmievateľné
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 80 mm |
| Svetelný tok | 470 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Vyžarovací uhol | 180 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Počet zopnutie | 15000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Skladom 4 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 952 ks - sklad dodávateľ - 3-11 dní.
Výpredaj -20%
2,05 € 1,65 €
počet výpredajových kusov: 4
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
