Mil-383560 - LINEA Bílá 36W LED závěsná lampa 3000K-4000K-5700K
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,97 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,3 kg |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 1200 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1200 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 123 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 150-1500 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1800lm |
| NOVINKY | 25 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| POWER | 36W LED |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| CRI [RA] | 90 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LINEA |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 5700K |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - ML1783 ML1784 ML1785 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
91,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
