Mil-382288 - ZEPHYR SILVER 48W LED ventilátor + PILOT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 170 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,10 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 4,15 kg |
| POWER | 48W LED |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 600 mm |
| Hloubka (mm) | 600 mm |
| Hloubka balení (cm) | 64 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 64 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - PCB78212 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø600 mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| barva | SILVER |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| DIMMABLE | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
| LAMP FAMILY | ZEPHYR |
Sklad dodávateľ 19 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
97,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 107,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 107,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
