Mil-381856 - LED žárovka 4W G45 E27 2700K Half Gold
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| barva | - |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,015 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,025 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| VOLTAGE | 230V |
| ÚHEL SVĚTLA | 290° |
| HMOTNOST BALENÍ | 3,2 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 4.8 |
| Hloubka balení (cm) | 4.8 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 430lm |
| Hloubka (mm) | 45 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| POWER | 4W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 2700K |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | Sklo |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Skladom 6 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 65 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dni.
Supercena
2,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
