Mil-381697 - LED žárovka 4W G45 E14 2700K TOP GOLD
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| KATALOG | 2023 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| VÝSTUP SVĚTLA | 400 lm |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| Hloubka (mm) | 45 mm |
| POWER | 4W |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 2700K |
| GWINT | E14 |
| MATERIÁL | Sklo |
Skladom 6 ks - ihneď na odoslanie,
viac na vyžiadanie
Supercena
2,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
