Mil-381676 - LED žárovka 3,5W G9. Barva: neutrální
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| Hloubka balení (cm) | 2 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2 |
| KATALOG | 2023 |
| POWER | 3.5W |
| VÝSTUP SVĚTLA | 320 lm |
| ÚHEL SVĚTLA | 300° |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 6.5 |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| GWINT | G9 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø16 mm |
Skladom 8 ks - ihneď na odoslanie,
viac na vyžiadanie
Supercena
1,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
