Mil-380749 - Zahradní sloupek Harlem 1xE27 IP44 50cm
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,65 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| POWER | 1xE27 |
| NOVINKY | 25 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 51 |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,8 kg |
| Hloubka (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 76 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 9 |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| LAMP FAMILY | HARLEM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Sklad dodávateľ 66 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
17,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
