Mil-380743 - Zahradní nástěnná lampa Harlem 1xE27 IP44
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,5 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 105 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 11.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 12 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| POWER | 1xE27 |
| NOVINKY | 25 |
| VÝŠKA (mm) | 215 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22.5 |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,1 kg |
| Hloubka (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 76 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8.5 |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| LAMP FAMILY | HARLEM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
13,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
