Mil-380428 - Stanley Black 3CCT 7,5*7,5 cm světlo pod skříň a schodiště
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,045 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,055 kg |
| POWER | 0,5W LED |
| HMOTNOST BALENÍ | 10,5 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| ÚHEL SVĚTLA | 110°-120° |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| VOLTAGE | 3.7V |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| VÝSTUP SVĚTLA | 55lm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7.8 |
| ŠÍŘKA (mm) | 75 mm |
| Hloubka (mm) | 75 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8 |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝŠKA (mm) | 9 mm |
| MATERIÁL | ABS+PMMA |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | N/D |
| DIMMABLE | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| DODÁVKY | Polymerová baterie Li-on 500mAh |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6000K |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
5,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
