Mil-380422 - Astronaut Led Sky Star Projector
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Hloubka (mm) | 105 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12 |
| ŠÍŘKA (mm) | 120 mm |
| Hloubka balení (cm) | 13 |
| HMOTNOST BALENÍ | 14,4 kg |
| VÝŠKA (mm) | 228 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 24 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 24.0000 |
| DODÁVKY | USB |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
14,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
