Mil-380131 - Plafond MOONCAT PINK 34W LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,4 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,96 kg |
| NOVINKY | 24 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3000lm |
| POWER | 34W LED |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 40 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 480 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 480 mm |
| Hloubka (mm) | 480 mm |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 52.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 52.5 |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | N/D |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| barva | RED |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - PCB78203 |
Sklad dodávateľ 23 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
38,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
