Mil-380128 - Nástěnné svítidlo TWIST 12W LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,58 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,8 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| POWER | 12W LED |
| Hloubka (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16 |
| VÝŠKA (mm) | 180 mm |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| ŠÍŘKA (mm) | 400 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 700lm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED LM |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | N/D |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | N/D |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | D - PCB71279 |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| VYHRAZENÉ XML/CSV | ODBORNÍK NA MÉDIA |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Při doručování |
| KATEGORIE OBALŮ | Karton |
| KATEGORIE V BALÍČKU | KARTON + FÓLIE + POLYSTYREN |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
36,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
