Mil-379711 - Svítidlo Volf Spot Gold 3xGU10
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,79 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 12,35 kg |
| VÝŠKA (mm) | 133 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 14 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 15 |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| ŠÍŘKA (mm) | 380 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 39 |
| POWER | 3xGU10 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 58 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 75 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | VOLF |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
21,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
