Mil-379327 - ARONA BLACK závěsné svítidlo 1xG9 fi 250
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,5 kg |
| POWER | 1xG9 max. 9W LED |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,5 kg |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka (mm) | 250 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 250 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 250 mm |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 400-1500 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 400 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 42 |
| LAMP FAMILY | ARONA |
| barva | BLACK |
| GWINT | G9 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | RATAN + KOV + SKLO |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodávateľ 26 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
77,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
