Mil-379135 - Plafond MAQ 18W 3CCT černý
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
nastaviteľné 3000/4000/6000K
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,45 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,5 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 10,86 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15000H |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1850lm |
| POWER | 18W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| Hloubka balení (cm) | 23.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 23.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 230 mm |
| Hloubka (mm) | 230 mm |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA (mm) | 25 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP40 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6500K |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
13,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
