Mil-378961 - LED pásek 45W 150cm 4000K
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,363 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,399 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 1,2 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 150 |
| VÝŠKA (mm) | 1500 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| POWER | 45W |
| VÝSTUP SVĚTLA | 4850 svítidlo / 5700 zdroj |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| NOVINKY | NOVINKOVÝ BANNER |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
11,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
