Mil-378922 - Plafond LUXURIA 9xE14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 11,5 kg |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 33 |
| VÝŠKA (mm) | 440 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 480 mm |
| Hloubka (mm) | 480 mm |
| Hloubka balení (cm) | 55 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 55 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 9 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 9,5 kg |
| POWER | 9xE14 40W |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
400,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 444,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 444,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
