Mil-378790 - Nástěnné svítidlo LUXURIA 2xE14
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| Hloubka (mm) | 160 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 2 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,6 kg |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 23 |
| ŠÍŘKA (mm) | 270 mm |
| VÝŠKA (mm) | 270 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 270 mm |
| POWER | 2xE14 40W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,4 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 35 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
124,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 138,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
