Mil-378163 - Plafond MAYA BLACK 15W LED IP44 Ø330 mm
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,60 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,80 kg |
| POWER | 15W LED |
| ÚHEL SVĚTLA | 160° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1650lm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 36 |
| Hloubka balení (cm) | 36 |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78138 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø330 mm |
| LAMP FAMILY | MAYA |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
16,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
